Moteris Ožiaragis ir vyras Liūtas

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris ožiaragis ir liūtas vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą ožiaragį ir liūto ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Liūto ir Ožiaragio poros santykių puslapyje.

Liūto vyrui reikės ne tik gražių kalbų, kad užkariautų Ožiaragio moters širdį. Jai kur kas svarbiau yra veikti. Net gražiausi žodžiai tebėra tik žodžiai. Kol Ožiaragio ženklo moteris nematys, kaip Liūto ženklo vyras tvarkosi su sudėtingomis situacijomis ar iššūkiais, ji nesiryš užmegzti nuolatinių santykių. Ji atidžiai ištirs potencialų partnerį, prieš leisdama sau pajusti kokius nors jausmus.

Rimtas požiūris į meilės reikalus nereiškia, kad Ožiaragis nemėgsta linksmintis. Priešingai. Jai tikrai patiks laikas, praleistas su Liūto Vyru. Tačiau ji nenorės to daryti per dažnai. Ji yra labai darbšti ir mieliau susitelkia ties svarbesnėmis užduotimis.

Taigi jei Ožiaragio moteris nemato vertingo vyro Liūto vyre, su kuriuo verta kurti bendrą ateitį, ji greitai jį pamirš. Juo labiau kad ji paprastai nesugebės susitarti su partneriu svarbiais klausimais.

Kita vertus, Liūto vyras jausis pavargęs nuo pastangų, kurių reikia, kad užkariautų savo išrinktosios širdį. Jos požiūris į romantiką yra praktiškesnis ir analitiškesnis – dėl to ji visiškai nesuprantama Liūtaširdžiui.

Mažai tikėtina, kad Ožiaragio moteris pagirs Liūto vyrą už jo pastangas ir idėjas. Ji nemano, kad nemato jo atsidavimo. Ji paprasčiausiai norėtų sutaupyti pinigus, kuriuos partneris išleidžia ekstravagantiškoms pramogoms.

Didžiąją laiko dalį, praleisto kartu, Ožiaragio moteris bus nusivylusi Liūto vyro veiksmais. Jo prabangus gyvenimo būdas neatitinka jos asmenybės. Po ilgos darbo dienos Ožiaragio ženklo moteris nori grįžti namo ir atsipalaiduoti. Tuo tarpu Liūtaširdis bando nusivesti ją į miestą ir visą naktį linksmintis.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.