Moteris Ožiaragis ir vyras Šaulys

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris ožiaragis ir šaulys vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą ožiaragį ir šaulio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Šaulio ir Ožiaragio poros santykių puslapyje.

Ožiaragio ženklo moteris labai sunkiai dirba ir tuo didžiuojasi. Jai rūpi karjera ir aukšta socialinė padėtis. Be to, ji yra kūrybinga. Jai nesvetimas ir linksmybių pomėgis. Ji tikriausiai sutiks Šaulį vyrą kokiame nors verslo renginyje, kur užmegs naujų ryšių.

Šaulys ją patrauks savo asmeniniu žavesiu ir gana aštriu protu. Nuo pat pradžių jie gali aptarti labai įdomias verslo idėjas, todėl tikrai bus vienas kitu sužavėti.

Deja, susižavėjimas truks neilgai. Ožiaragio ženklo moteris mėgsta linksmintis, bet ne taip stipriai kaip Šaulio ženklo vyras. Jį vis dar traukia platusis pasaulis. Ji nori susitelkti į darbą ir tikrai neturės tiek laisvo laiko partneriui, kiek jis norėtų.

Šaulio vyro ir Ožiaragio moters santykiai pasiteisins tik per trumpą laiką. Ir tik tada, jei gerai planuojama. Bet juk meilės neįmanoma išreikšti verslo plane! Viskas susiję su chemija, jausmais ir bendromis svajonėmis. O jų Ožiaragio moteris ir Šaulio vyras neturi.

Labai tikėtina, kad viskas baigsis dar neprasidėjus visam laikui. Šaulys vyras pradės ieškoti kitų partnerių, o Ožiaragio moteris pajus palengvėjimą. Ji, žinoma, to nepripažins, bet nuo jos širdies nukris akmuo ir ji galės vėl galvoti apie savo karjerą.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.