Moteris Ožiaragis ir vyras Svarstyklės

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris ožiaragis ir svarstyklės vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą ožiaragį ir svarstyklių ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Svarstyklių ir poros santykių puslapyje.

Ožiaragio moters ir Svarstyklių vyro santykius vertėtų dar kartą apsvarstyti. Ar apskritai prasminga tai daryti? Daugeliu atvejų geriausia kuo greičiau išsiskirti, kad nereikėtų gaišti laiko prarastam reikalui.

Nors Ožiaragio moteris gali mylėti Svarstyklių vyrą, jos pragmatizmas visą laiką leis suprasti, kad jis nevertas tokių rūpesčių. Be to, dėl jo nesirūpinimo finansiniais reikalais pinigų uždirbimo našta gali tekti daugiausia Ožiaragio moteriai. Su tuo ji negali sutikti.

Svarstyklių vyras turi būti kantrus su Ožiaragio moterimi. Jis turėtų būti su ja sąžiningas ir atvirai kalbėti daugeliu jautrių temų. Be to, būtina, kad jis taptų konkretesniu žmogumi. Ožiaragio ženklo moteris niekada negerbs vyro, kuris daug kalba ir mažai daro. Konkretūs laimėjimai ir pasiekimai – tai jai svarbiausia.

Labai tikėtina, kad Svarstyklės pirmosios nuobodžiaus šiuose santykiuose. Varginantys ir dažni konfliktai nėra jo prigimtis. Jis nori gyventi lengvą ir malonų gyvenimą. Taigi, kai jis supras, kad Ožiaragio moteris visada bus reikli, greičiausiai pabėgs ir ieškos tinkamesnės.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.