Moteris Šaulys ir vyras Liūtas

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris šaulys ir liūtas vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą šaulį ir liūto ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Liūto ir Šaulio poros santykių puslapyje.

Dauguma dangaus ir žemės ženklų rodo, kad ši pora gali būti laiminga visą gyvenimą. Vyras Šaulys ir moteris Liūtas papildo vienas kitą ir abu nori patirti tikrą meilę. Romantika jiems labai svarbi.

Liūto ženklo moteris yra bendraujanti ir mėgsta būti dėmesio centre. Ji visada ieško būdų, kaip atkreipti kitų dėmesį. Tačiau ji tai daro ne iš godumo ar išdidumo. Ji trokšta, kad būtų pripažinta už gerai atliktą darbą. Ji noriai padeda kitiems ir labai kūrybingai dalijasi savo puikiomis idėjomis. Šaulys šias savybes pastebi beveik instinktyviai ir įsimyli iš pirmo žvilgsnio.

Jųdviejų pažintis tikriausiai prasidės nuo aistros kupinos nakties, kuri sprogs po ilgo pokalbio. Dauguma pastovių Šaulio vyro santykių prasideda miegamajame ir šiuo atveju tikriausiai bus ne kitaip. Be to, jie abu yra aistringos būtybės.

Kai Šaulys vyras pradeda susitikinėti su Liūto moterimi, jiems abiem trūksta rimtumo. Jie negalvoja, kur visa tai veda. Jiems tiesiog smagu bendrauti. Jie visada ieško nuotykių ir didžiąją laiko dalį praleidžia toli nuo namų.

Tik po kurio laiko jie supranta, kad – kaip tai nutiko? – jie palaiko pastovius santykius ir planuoja bendrą gyvenimą. Tada ji pradeda galvoti apie prabangų namą, kuriame jie galėtų rengti vakarėlius ir kitus socialinius susitikimus.

Daug sunkumų jiems sukels tai, kad jie abu nori priimti svarbiausius sprendimus. Moteris Liūtas savo namus laiko savo karalyste ir nekenčia pasipriešinimo. Jai tikrai nepatiks, kad Šaulys vyras nori laisvės ir turi savo nuomonę kiekvienu klausimu. Dėl šios priežasties tarp jų dažnai kyla ginčų.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.