Moteris Šaulys ir vyras Mergelė

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris šaulys ir mergelė vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą šaulį ir mergelės ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Mergelės ir Šaulio poros santykių puslapyje.

Šiuo atveju nėra net menkiausio meilės suderinamumo. Šaulio moteris ir Mergelės vyras greičiausiai niekada net netaps pora. Jei per stebuklą jie taps pažįstami, tai tik per kitus žmones. Kartkartėmis jie persimeta keliais žodžiais ir tai pabaiga.

Šaulio moteris yra tarsi paukštis, kuris visą dieną skraido aplink pasaulį ir ilgai neužsibūna vienoje vietoje. Mergelė norėtų savo išrinktąją uždaryti į narvą (žinoma, auksinį), bet jis neturi nė menkiausio supratimo, kaip galėtų pagauti tokį paukštį. Ji jam per daug užsiėmusi ir triukšminga. Jis greičiau pagautų vaiduoklį ar ufudo nei Šaulio moterį.

Be to, Mergelė mėgsta būti finansiškai saugi. Jis daug dirba ir stengiasi atidėti pinigų juodai dienai. Tuo tarpu Šaulio moteris iššvaisto viską, ką uždirba. Ji visiškai nežino, kaip valdyti savo finansinius išteklius. Jei netyčia jie turėtų bendrą biudžetą, jų ginčai nesibaigtų.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.