Moteris Šaulys ir vyras Ožiaragis

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris šaulys ir ožiaragis vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą šaulį ir ožiaragio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Šaulio ir Ožiaragio poros santykių puslapyje.

Aistringa Šaulio moters liepsna gali pritraukti Ožiaragio vyrą, lygiai taip pat, kaip kandį traukia šviesa. Tačiau, kai taip atsitinka, kandys būtinai sudega. Kodėl? Nes jis jai patiks tik trumpam. Galiausiai ji ieškos kito partnerio. Šaulio ženklo moteris mėgsta nuotykius, o Ožiaragio ženklo vyras jai yra tik praeinanti užgaida.

Laimei, nėra tokio dalyko kaip geras dalykas. Ši pažintis turi mažai šansų išlikti, todėl kuo greičiau Šaulio moteris išeis, tuo geriau Ožiaragio vyrui. Jis pernelyg garbingas ir pareigingas, kad paliktų savo partnerę. Jis galėtų kankintis su ja metų metus ir vis tiek nė akimirkos nepagalvotų apie išsiskyrimą.

Didelė problema yra ta, kad Ožiaragio vyrui sunku neatsilikti nuo Šaulio moters idėjų. Ji rengia vieną nuotykį po kito, o jis svajoja tik apie ramybę ir pakankamai laiko mylimam darbui. Būdamas santykiuose su Šaulio ženklo moterimi, jis turi susidurti su dalykais, kurie jo nė kiek nedomina.

Todėl kiekvienas iš jų bus užsiėmęs savo reikalais. Jie kartu praleis nedaug laiko. Ožiaragis vyras stengsis ilgiau pasilikti darbe, kad tik nereikėtų vėl ir vėl klausytis nerealių partnerės idėjų. Kita vertus, Šaulio ženklo moteris… net nepastebės, susikoncentravusi į kitą pramogą, kurią pati susirado.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.