Moteris Šaulys ir vyras Skorpionas

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris šaulys ir skorpionas vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą šaulį ir skorpiono ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Skorpiono ir Šaulio poros santykių puslapyje.

Šaulio ženklo moteris mėgsta leisti laiką toli nuo namų, o tai labai apsunkina jos santykius su Skorpiono ženklo vyru. Jis mieliau užsidaro savo šventykloje ir atsiriboja nuo likusios žmonijos. Žinoma, jis nori, kad jo mylimoji pritartų jo siekiams. Kai paaiškėja kitaip, kyla rimtų problemų.

Šių dviejų žmonių gyvenimo būdas iš esmės skiriasi. Tačiau santykių pradžioje jie nekreipia daug dėmesio į juos skiriančius skirtumus. Juos apima aistra ir karšta meilė, kuri sprogsta jų širdyse kaip gėlių pumpurai pavasarį. Jie abu turi daug įdomių idėjų ir kruopščiai jų siekia.

Tik po kurio laiko šiame saldžiame romane atsiranda pirmieji įtrūkimai. Šaulio ženklo moteris aktyviai dirba, kad įgyvendintų savo svajones. Problema ta, kad jos visiškai skiriasi nuo Skorpiono Vyro svajonių (ir lūkesčių), kuriam sulig kiekviena savaite bus vis sunkiau pritapti prie jos pasaulio.

Šaulio moters nuomone, niekas pasaulyje netrunka amžinai. Todėl ji nenori gyventi sentimentaliomis mintimis, vengia prisirišti prie ko nors ar prie ko nors. Kita vertus, Skorpiono vyras yra jos priešingybė – jis taip įsitraukia, kad atrodo, jog susirišo su savo svajonių objektu (šiuo atveju Šaulio moterimi). Taigi jų pažintis primena alkano žvejo ir vikraus upėtakio kovą.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.