Moteris Šaulys ir vyras Vandenis

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris šaulys ir vandenis vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą šaulį ir vandenio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Šaulio ir Vandenio poros santykių puslapyje.

Jie yra tikri sielos draugai. Jie turi daug bendro ir greitai tai išsiaiškina. Jau pirmasis pokalbis atskleidžia gilų dvasinį Vandenio vyro ir Šaulio moters ryšį. Jie negali išsiskirti ir jų pirmasis pasimatymas greičiausiai baigsis ryte. Jie nebūtinai iš karto atsidurs lovoje, bet tikrai negalės vienas kito atsigėrėti.

Šaulio ženklo moteris gali įnešti aistros į bet kokius santykius. Ji labai energinga ir nuolat nori nuveikti ką nors naujo. Tikriausiai būtent ji pateiks daugiausiai pasiūlymų – naują kino teatrą, naują naktinį klubą, naują pramogų parką ir t. t. Vandenis vyras sutiks su bet kokia idėja, kad tik praleistų su ja kuo daugiau laiko.

Jie tikrai ilgai kalbėsis. Vandenio vyras mėgsta diskutuoti, ir jam tai puikiai sekasi su Šaulio moterimi. Ji taip pat mėgsta kalbėti. Taip ji susipažįsta su šiuo žaviu žmogumi. Pasinerti į jo širdį ir mintis – vienas nuostabiausių nuotykių, kuriuos ji gali patirti.

Dėl nepaprastos Vandenio vyro asmenybės Šaulio moteris niekada nenuobodžiauja. Net ir nauji nuotykiai jos taip nebedžiugina, jei jo nėra šalia. Taigi šių dviejų žmonių gyvenime visą laiką vyrauja jaudulys. Net ir po daugelio metų jie abu sugeba suteikti vienas kitam daug džiaugsmo.

Šaulio ženklo moteris gali būti santūri, jei mano, kad to reikia. Tačiau paprastai ji tai daro tik norėdama apsisaugoti nuo pavojaus. Todėl, kai Vandenio ženklo vyras jai atrodo per daug pašėlęs, ji gali stengtis laikytis atokiau. Taip ji nori patikrinti situaciją ir nuspręsti, ar verta toliau megzti šią pažintį. Daugeliu atvejų tai pasiteisina.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.