Moteris Šaulys ir vyras Vėžys

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris šaulys ir vėžys vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą šaulį ir vėžio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Vėžio ir Šaulio poros santykių puslapyje.

Šiuos santykius gali būti sunku išlaikyti, nes Šaulys yra nerūpestingas ir mėgsta keliauti, o Vėžys nori likti namuose ir yra labai jautrus. Jis turės parodyti daug tolerancijos, kad priimtų partnerės įpročius. Bet kokiu atveju abu ženklai turės eiti į kompromisus, kad šie santykiai būtų ilgalaikiai.

Šaulio moteris ir Vėžio vyras ne tik turi priešingus gyvenimo tikslus, bet ir siekia jų skirtingais būdais. Vėžys, kaip vandens ženklo atstovas, vadovaujasi jausmais ir priimdamas sprendimus dažnai vadovaujasi intuicija. Kita vertus, Šaulio ženklo moteris tiesiog veržiasi į priekį negalvodama apie pasekmes.

Vėžio ženklo vyras yra jautrus ir švelnus, o Šaulio ženklo moteris – žaisminga ir aistringa. Jų santykiai prasidės nuo gėlių ir romantiškų susitikimų, bet greitai virs jaudinančiu nuotykiu. Kadangi Vėžio vyras turi gerai išvystytą intuiciją, jis tinkamai reaguos ir kurį laiką tikrai patenkins partnerės poreikius. Problemų kils, kai jų santykiai ims virsti rimtesniais.

Taip yra todėl, kad, pasirodo, šiuos du ženklus sunku suartinti, ir vienintelis dalykas, kuris išlaikys Vėžio moterį ir Vėžio vyrą kartu, yra jo ryžtas. Jis padarys viską, kad sukurtų laimingus santykius. Tokia jo prigimtis. Deja, jo išrinktoji bus pernelyg išsiblaškiusi, nes ieškos naujų nuotykių, kad galėtų tai įvertinti. Ar jiems galiausiai pavyks? Tikimybė iš tiesų labai menka.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.