Moteris Šaulys ir vyras Žuvis

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris šaulys ir vyras žuvys. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą šaulį ir žuvų ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Šaulio ir Žuvų poros santykių puslapyje.

Šaulio moteris ir Žuvų vyras gyvena dviem skirtingais greičiais. Ji daug energingesnė ir greita kaip žaibas. Žuvų patinui gali būti sunku pasivyti ją. Dar blogiau, ji tikriausiai net nepastebės, kad kažkas negerai.

Galbūt skamba pesimistiškai, bet šie du žmonės neturi daug šansų užmegzti sėkmingus santykius. Šaulio ženklo moteris gyvena šia akimirka ir per daug nesijaudina dėl ateities. Tai labai nepatinka Žuvų vyrui, nes jis norėtų planuoti bendrą gyvenimą ir organizuoti jį taip, kad jaustųsi saugus. Deja, su Šaulio ženklo moterimi jam to padaryti nepavyks.

Dar blogiau tai, kad ji yra teisinga. Ir tai ne visada yra privalumas. Jei Žuvų ženklo vyras ką nors padarys ne taip, ji jam tiesiai šviesiai pasakys. Šaulio ženklo moteris taip pat neslėps, kad flirtuoja su kitu žmogumi. Jai tai tik žaidimas, bet Žuvų vyrui tai smūgis į paširdžius. Jis gali būti nepajėgus atsigauti po tokio įvykio.

Apskritai Šaulio moteris ir Žuvų vyras turėtų likti draugais. Neleiskite jiems įsivelti į romaną, nes jie tik skaudins vienas kitą. Net jei kurį laiką bus nuostabu, galiausiai viskas baigsis ašaromis ir pykčiu.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.