Moteris Skorpionas ir vyras Avinas

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra avinas moteris ir skorpionas vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie aviną vyrą ir skorpiono ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Avino ir Skorpiono poros santykių puslapyje.

Paprastai šie du žmonės yra labiau aršūs priešai nei meilužiai. Tarp jų daug lengviau jausti neapykantą nei meilę. Tiesa, jie gali įžiebti vienas kitam aistrą, tačiau ji bus trumpalaikė ir ją greitai užlies abipusė nuoskauda ir nuoskaudos. Avinas Vyras ir Skorpionė Moteris nuolat kaltina vienas kitą viskuo, kas jiems atrodo negerai. Jie niekaip negali susitarti. Kiekvienas jų pokalbis gali baigtis aistringu ginču. Nenuostabu, kad jie negali kartu išspręsti jokių sudėtingų problemų.

Be to, jie abu linkę pykti. Jie negali kontroliuoti savo emocijų, todėl ginčo metu griebiasi sunkiausio po ranka esančio ginklo. Jie įžeidinėja vienas kitą be jokių ribų. Dėl to jie paprastai sako žodžius, dėl kurių vėliau gailisi. Deja, kartą mestas įžeidimas niekada visiškai neišnyksta.

Avinas yra labai impulsyvus žmogus. Jis labai dažnai skaudina Skorpiono ženklo atstovę, kartais net pats to nesuvokdamas. Supykęs jis gali sakyti dalykus, kurių blaivus net nepagalvotų pasakyti. Kita vertus, Skorpiono ženklo atstovė, jei vieną kartą bus įskaudinta, niekada to nepamirš savo partneriui. Sunku rasti kerštingesnį žmogų. Net ir po daugelio metų ji sugeba prisiminti skriaudas, kurias kas nors kitas būtų seniai pamiršęs.

Nedaugelis žmonių turi tiek daug abipusių nuoskaudų kaip Avinas Vyras ir Skorpionas Moteris. Šių dviejų žmonių susitikimas anksčiau ar vėliau baigiasi pykčio sprogimu. Galbūt jiems būtų geriau iš anksto duoti vienas kitam pertrauką. Tegul jie lieka pažįstamais, kurie susitinka ne per dažnai, ir jų pažintis gali būti pakenčiama.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.