Moteris Skorpionas ir vyras Jautis

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris skorpionas ir jautis vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą skorpioną ir jaučio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Jaučio ir Skorpiono poros santykių puslapyje.

Kadangi šie du žmonės yra priešinguose Zodiako pusrutuliuose, gali atrodyti, kad Skorpiono moteris ir Jaučio vyras turi labai mažai ką bendro. Tačiau kartais priešingybės gali viena kitą traukti. Būtent taip ir yra šiuo atveju.

Kadangi Skorpionas yra labiau bendraujantis, Skorpionė greičiausiai žengs pirmą žingsnį link Jaučio vyro. Ir ji nenusivils. Pasirodo, Jaučio vyras yra labai kompetentingas ir protingas, o tai iš karto kelia susižavėjimą. Jis taip pat labai domisi Skorpiono moterimi dėl jos pasitikėjimo savimi ir socialinio išprusimo.

Jaučio vyras mėgsta gražius daiktus, o Skorpiono moteris iš prigimties yra jausminga ir patraukli. Be to, ji labai aistringa ir aistringai rodo savo susidomėjimą. Laimei, Vyras-Skorpionas yra pakankamai ištvermingas, kad jai prilygtų ir per anksti neprarastų kvapo.

Deja, bet santykiams vis labiau stiprėjant, Vyras-vyras pastebi, kad Skorpionė nuo jo kažką slepia, o tai jį labai nuliūdins. Jis nemėgsta meilės žaidimų, pirmenybę teikia sąžiningumui ir atvirumui. Todėl, jei jis nori išsaugoti santykius, turės šiek tiek sumažinti toną ir leisti savo išrinktajai turėti paslapčių.

Skorpionės mėgsta kontroliuoti situaciją, todėl santykiuose norės imtis iniciatyvos. Vyras Jautis taip pat yra tas žmogus, kuris sėda prie vairo. Taigi jis neapsieis be atitinkamai didelio pasitikėjimo savo mylimąja. Kadangi jis yra atsargus žmogus, neskubės priimti sprendimų, tačiau laikui bėgant gali leisti Skorpiono moteriai perimti kontrolę.

Jei abu bus kantrūs ir nevengs dirbti prie savo charakterių, šie santykiai turi nemažai šansų būti sėkmingi. Kyla klausimas, ar šie du tikrai atlaikys visas audras, kurios jų laukia kelyje?

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.