Moteris Skorpionas ir vyras Liūtas

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris skorpionas ir liūtas vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą skorpioną ir liūto ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Liūto ir Skorpiono poros santykių puslapyje.

Liūto vyras ir Skorpiono moteris mėgsta gerai praleisti laiką. Nenuostabu, kad jie taip lengvai susiduria – kokiame nors vakarėlyje, užeigoje ar įdomiame renginyje. Galima sakyti, kad jie traukia vienas kitą kaip du magnetai.

Deja, tai pažintis vienai nakčiai, o ne visam gyvenimui. Skorpiono moteris tikrai neras Liūto vyro kaip savo svajonių partnerio. Jo jausmai nėra pakankamai stabilūs ir jis nėra pakankamai atsidavęs savo išrinktajai. Tiesa, jo asmenybė yra įspūdinga, bet to nepakanka, kad Skorpionė pradėtų kurti kažką ilgalaikio.

Be to, vyras Liūtas ieško tam tikrų specifinių moterų savybių – tokių, kurios patenkintų jo asmeninius poreikius. Visų pirma, tai yra begalinis susižavėjimas ir daugybė komplimentų. Skorpiono moteris negali to niekam duoti. Bent jau tol, kol šis žmogus to nusipelno.

Verta paminėti, kad Skorpionė nori būti dominuojančiu asmeniu santykiuose ir yra labai valdinga. Jai patinka kontroliuoti daugelį dalykų savo gyvenime, tačiau Liūtaširdis visą laiką jos vengia. Taigi greičiausiai meilė užsiliepsnos per vieną trumpą aistros sprogimą, po kurio kiekvienas pasuks savo keliais.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.