Moteris Skorpionas ir vyras Šaulys

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris skorpionas ir šaulys vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą skorpioną ir šaulio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Skorpiono ir Šaulio poros santykių puslapyje.

Skorpiono moteris yra paslaptinga būtybė, kurios emocionalumo beveik neįmanoma suprasti. Ji suvokia pasaulį giliau, atkreipia dėmesį į kitiems nematomus ženklus. Šaulys vyras tikrai susidomės tokia neįprasta moterimi. Be to, jis sugeba patenkinti jos emocinius poreikius ar bent dalį jų (saugumo jausmas santykiuose ne visada sutampa).

Viena iš stipriųjų Skorpiono moters pusių – atkaklus finansinio stabilumo siekis. Taigi ji gali pasiūlyti Šaulio vyrui nuostabius namus, į kuriuos jis visada galės sugrįžti. Be to, Skorpiono ženklo moteris padės savo partneriui gerai valdyti turtą. Reikia nepamiršti, kad Šaulys linkęs lengvai leisti pinigus. Jam labai svarbus geras patarėjas.

Deja, laisvas Šaulio vyro gyvenimo būdas labai nervina Skorpiono moterį. Ji laiko jį lengvabūdžiu, kuris net nesistengia pasirodyti esąs tikras vyras, vertas pagarbos ar susižavėjimo. Skorpiono moteris svajoja apie vyrą iš kūno ir kraujo. Jos troškimai susiję su stabilumu ir pusiausvyra asmeniniame gyvenime. Su Šaulio vyru tai neįmanoma.

Įdomu tai, kad jis supranta visas partnerio dilemas. Jis ne visai su jais sutinka, bet supranta. Greičiausiai jis šiuo klausimu nelaikys liežuvio už dantų. Jis tiesiai į akis pasakys Skorpiono moteriai, ką apie ją galvoja. Net jei tai nebus malonu. Šaulys iš prigimties yra tiesmukas ir nemokėtų nutylėti tokio svarbaus dalyko.

Ilgainiui Skorpionė pateks į emocijų sūkurį, iš kurio jai bus sunku išsivaduoti. Jos nuolatinis nervingumas persiduos Šaulio vyrui ir santykiai žingsnis po žingsnio nutrūks.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.