Moteris Skorpionas ir vyras Skorpionas

Ši trumpas aprašymas yra skirtas situacijai kuomet skorpionas vyras ir skorpionas moteris yra santykiuose. Jūs taip pat galite skaityti apie kitų zodiako ženklų potencialą poroje (pagal lytis). Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Dvynių ir Dvynių poros santykių puslapyje.

Skorpionė ir Skorpionas turi daug bendrų charakterio bruožų ir gali patenkinti vienas kito emocinius poreikius. Jie yra tikri sielos bičiuliai, puikiai suprantantys vienas kitą. Jiems tereikia išmokti sąžiningai bendrauti, nenuslėpti faktų ir nesukčiauti.

Abiejų lyčių Skorpionus visada drasko daugybė gilių emocijų. Sunku suvokti tikrąją jo prigimtį, nes jis yra paslaptingas ir nemėgsta dalytis savo paslaptimis. Skorpionas negali nusiraminti, jei jo partnerė jo nekontroliuoja. Kaip sutramdyti Skorpiono moterį? Atrodo, kad tai neįmanoma užduotis.

Geriausias būdas ištirti Skorpiono moters ir Skorpiono vyro meilę yra intuicija. Tai išties nuostabus įgūdis, ypač Skorpionėms. Gerai naudojama intuicija gali suteikti informacijos, kurios neįmanoma gauti jokiais kitais būdais. Bent jau Skorpionų atveju.

Skorpionės mėgsta leisti laiką namuose. Jos netraukia vakarėliai ar kultūriniai renginiai, kur visada daug žmonių. Ji jaučia pasitenkinimą savo namų jaukumu ir nori sukurti šventovę, kurioje jaustųsi saugi. Žinoma, Skorpiono vyras norės to paties, nors jo atveju tai taip pat susiję su mylimosios stebėjimu.

Skorpionas garsėja savo užsispyrimu. Net ir žinodamas, kad yra neteisus, jis nesitraukia iš diskusijos, kad išsaugotų savo išdidumą. Todėl, kai jis bando ginčytis su Skorpiono moterimi, atsisako pasiduoti. Problema ta, kad ji taip pat nenusileidžia. Taigi, galiausiai neįmanoma pasakyti, kieno tai bus pergalė.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.