Moteris Skorpionas ir vyras Svarstyklės

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris skorpionas ir svarstyklės vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą skorpioną ir svarstyklių ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Svarstyklių ir Skorpiono poros santykių puslapyje.

Svarstyklėms bus sunku suprasti, kokiais paslaptingais keliais keliauja Skorpiono moteris. Ji yra aistringa būtybė, tačiau ją nuolat drasko nevaldomos emocijos. Kiekvieną dieną ji gali būti vis kitokia asmenybė. Toks nestabilumas tikrai išmuš Svarstykles iš ritmo.

Santykiai su Skorpiono ženklo moterimi Svarstyklėms gali suteikti aistros. Jie abu yra nuostabūs meilužiai. Taigi, kai jie atsigula į lovą, įvyksta tikra magija. Tik nedaugeliui Zodiako porų pavyktų pasiekti tokį seksualinės chemijos lygį. Vienintelė problema ta, kad Svarstyklių Vyras siekia harmonijos ir taikos, o Skorpiono Moteris yra tarsi siautėjanti audra.

Skorpiono moteris laikoma labai paslaptinga ir dažnai traukia intelektualus, norinčius suprasti jos žavią prigimtį. Svarstyklių vyras turi galimybę atskleisti jos paslaptis, nors ir neapsieis be problemų. Kažkam kitam tikriausiai pavyktų geriau, tačiau Svarstyklėms bus labai smagu.

Gali būti labai pavojinga, kad Skorpionė labai pavydės savo išrinktajam. Svarstyklės mėgsta flirtuoti – tiek darbe, tiek vedžiojant šunį, tiek apsipirkinėjant prekybos centre. Tai pamačiusi Skorpionė greičiausiai įsižeis. Tada geriau pasitraukti jai iš kelio.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.