Moteris Skorpionas ir vyras Vėžys

Ši trumpas aprašymas yra skirtas moters skorpionės ir vyro vėžio santykių ažvlegimui. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą skorpioną ir vėžį moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Vėžio ir Skorpiono poros santykių puslapyje.

Skorpiono ženklo moterį ir Vėžio zodiako vyrą sieja puikus dvasinis ryšys. Ji dosni ir ištikima, o jis pasižymi itin stipria intuicija ir atsidavimu santykiams. Nors jie abu yra priešinguose emocinio spektro galuose, ši meilė yra beveik tobula.

Jų santykiai užsimezga akimirksniu. Skorpionė iš karto atpažįsta savo sielos draugą Vėžio vyrą – tokį pat emocionalų ir trokštantį artumo. Pirmą kartą pasikalbėję jie greitai įsitikina, kad puikiai sutaria. Kadangi Vėžys yra vienas intuityvesnių Zodiako ženklų, jis mato Skorpiono ženklo moterį labiau nei bet kas kitas. Galima sakyti, kad jis mato ją pro pirštus.

Vėžio ženklo vyrai dažnai puikiai moka finansiškai užtikrinti savo šeimą ir labai atsargiai elgiasi su pinigais. Kita vertus, jis nevengia išleisti pinigų savo partneriui. Kita vertus, Skorpiono moteris labai vertina tokį požiūrį ir mielai grįžta namo, kur jos laukia Vėžio vyras.

Yra tam tikras pavojus, kad tarp jų kils pavydas. Vėžio ženklo vyrui būdinga nuotaikų kaita gali sukelti nesusipratimų dėl santykių su kitais žmonėmis. Skorpionė gali pradėti įtarti, kad jos partneris nėra visiškai nuoširdus, tačiau tai dažniausiai nėra tiesa.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.