Moteris Svarstyklės ir vyras Avinas

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra avinas vyras ir svarstyklės moteris. Jūs taip pat galite skaityti apie aviną moterį ir svarstyklių ženklo vyrą santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Avino ir Svarstyklių poros santykių puslapyje.

Ši pora turi puikią galimybę sukurti laimingus ir suderinamus santykius. Be to, jie tai padarys be didelių pastangų. Tačiau tai nereiškia, kad nereikės tam tikro abiejų šalių įsipareigojimo. Jie abu turi išmokti gyventi kartu kaip lygūs ir toleruoti vienas kito buvimą, ir viskas turi būti grindžiama noru kuo geriau suprasti kitą.

Supratimas svarbus bet kokiuose santykiuose, tačiau Avinui vyrui ir Svarstyklėms moterims jis ypač svarbus. Nors jie yra puiki pora, vis dėlto pasitaiko nesusipratimų, dėl kurių gali kilti rimtų ginčų. Kartais tai gali būti dėl nereikšmingo dalyko, todėl po kurio laiko ginčas sprogsta su atominės bombos jėga. Abu turėtumėte stengtis užgniaužti bet kokį konfliktą. Geriau nerizikuoti, kad tarp jų kils atviras karas. Avinas ir Mergelė yra tokie protingi ir išradingi žmonės, kad tikrai rastų tūkstančius būdų, kaip labai skaudžiai pasielgti su savo priešininkais. Tačiau tai galiausiai niekam nepadės.

Avinas yra autoritarinė asmenybė ir visada stengiasi pavergti visus aplinkinius. Svarstyklės turėtų tai įsidėmėti ir neleisti, kad jas visiškai užvaldytų (tai jai būtų katastrofa, nes ji vertina savo laisvę). Tiesa, Svarstyklėms teks perduoti partneriui tam tikrą kontrolę, tačiau tai darydamos sumaniai, jos neprivalo atsisakyti savo nepriklausomybės.

Įdomu tai, kad Avinas vyras šiuose santykiuose visai neketina naudotis savo dominavimu. Jis dažnai elgiasi visiškai priešingai. Jis taip įsimylėjęs savo Avino ženklo moterį, kad dėl jos pasiryžęs padaryti beveik viską. Jis net nedvejodamas galėtų atsisakyti jos kontrolės. Nors viešai to nepripažįsta.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.