Moteris Svarstyklės ir vyras Jautis

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris svarstyklės ir jautis vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą svarstykles ir jaučio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Jaučio ir Svarstyklių poros santykių puslapyje.

Tiek Jaučio vyras, tiek Svarstyklių moteris santykiuose ieško saugumo. Juos taip pat sieja meilė kultūrai ir turtui. Jie gerai elgiasi su finansais ir vertina viską, kas atitinka aukštus standartus. Tačiau tai vieninteliai juos vienijantys klausimai.

Jaučio vyras kruopščiai priima sprendimus, o Svarstyklių moteris nuolat keičia savo nuomonę. Todėl partneriai nuolat ginčijasi. Nors Svarstyklėms patinka pusiausvyra gyvenime, jos pačios nežino, kaip ją išlaikyti. Jaučio vyras turi jai padėti. Jei jam trūks kantrybė, santykiai sugrius kaip kortų namelis.

Tiek Jaučio vyras, tiek Svarstyklių moteris yra taikos ir harmonijos ieškantys žmonės. Ir vieni, ir kiti yra patenkinti esama padėtimi ir stengiasi ją išlaikyti kuo ilgiau. Jie gyvens prabangiame name, kurį patys puošia ir į kurį yra pasirengę investuoti tikrai daug pinigų. Kadangi juos sieja tie patys interesai, jie niekada nepavargsta nuo vienas kito draugijos.

Svarstyklės dievina Jaučio vyro jėgą ir seksualinę ištvermę. Savo ruožtu jis tikrai įvertins jos išradingumą ir atsidavimą. Seksualiniu požiūriu tai itin gerai suderinta pora. Nenuostabu, nes abi jas valdo Veneros planeta.

Jautis tvirtai stovi ant žemės ir turi tvirtą nuomonę, su kuria sunku ginčytis. Svarstyklių ženklo moteris yra visiška priešingybė. Jai nerūpi žemiški dalykai, ji daugiausia dėmesio skiria kilniems idealams arba nevaržomoms linksmybėms. Jaučio vyro pragmatiškumas gali ją erzinti arba bent jau stebinti.

Dėl visiškai skirtingo požiūrio į gyvenimą tarp Jaučio vyro ir Svarstyklių moters dažnai kyla konfliktų. Jaučiui Jaučiui atrodo, kad jo partnerė yra per daug atvira flirtui su kitais. Kita vertus, Svarstyklėms nepatinka partnerio valdingumas ir užsispyrimas. Todėl jų santykiai paprastai būna labai įtempti.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.