Moteris Svarstyklės ir vyras Liūtas

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris svarstyklės ir liūtas vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą svarstykles ir liūto ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Liūto ir Svarstyklių poros santykių puslapyje.

Svarstyklių ženklo moteris gali būti labai bendraujanti, nes mėgsta bendrauti ir leisti laiką lauke. Ji yra puiki partnerė Liūto ženklo vyrui, kuris taip pat mėgsta būti lauke. Jiedu mėgausis kartu praleidžiamu laiku – daugiausia kalbėdamiesi. Tai gali tęstis valandų valandas.

Nuostabu, kokie panašūs Svarstyklių moters ir Liūto vyro interesai. Jie gali kartu atsiduoti toms pačioms aistroms ir plėtoti savo pomėgius. Kartu jie lankysis vakarėliuose ir kultūriniuose renginiuose, kurstydami vienas kito troškimus.

Ji niekada nesipiktins savo mylimuoju, kai jis išleis šiek tiek daugiau pinigų kokiam nors gražiam daiktui. Net jei dėl to jų biudžetas pasirodys gana ribotas, meniška Svarstyklių moters siela bus laiminga. Ji per daug džiaugiasi gyvenimu, kad gaištų laiką pykčiui.

Nors Svarstyklės gali atrodyti dominuojanti asmenybė, giliai širdyje jos labiau mėgsta, kad partneris kontroliuotų situaciją ir priimtų sprendimus. Pastarieji kartais sukelia jai problemų, todėl Liūtaširdžio ryžtingumas čia kaip tik.

Nuostabu, kiek daug ji gali duoti savo mylimai Svarstyklėms. Ji niekada nebandys jo apriboti. Priešingai. Ji padarys viską, kad jo svajonės išsipildytų. Net jei dėl to tektų paaukoti save. Nors tai mažai tikėtina, nes jų tikslai vienodi.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.