Moteris Svarstyklės ir vyras Ožiaragis

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris svarstyklės ir ožiaragis vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą svarstykles ir ožiaragio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Svarstyklių ir Ožiaragio poros santykių puslapyje.

Geriausias patarimas porai, kurią sudaro moteris Svarstyklės ir vyras Ožiaragis, – išlikti labai kantriems. Santykių pradžioje jie ne iki galo suvoks savo skirtumus, tačiau su kiekvienu kartu praleistu mėnesiu viskas taps aiškiau. Kad šie santykiai turėtų ateitį, reikės įdėti daug darbo.

Jie abu nori sukurti laimingus ir ilgalaikius santykius. Todėl jie pasirengę sunkiai dirbti ir aukotis. Jie į daugelį dalykų žiūri gana realistiškai, todėl turi galimybę pradėti kurti kažką tikrai įdomaus. Problema ta, kad tarp jų yra labai daug skirtumų.

Tiek Ožiaragis vyras, tiek Svarstyklės moteris yra itin užimto gyvenimo būdo žmonės. Jie nuolat užsiėmę. Keista, bet Svarstyklių moteris dažnai turi išsamesnę dienotvarkę nei Ožiaragio vyras. Taip yra todėl, kad ji gyvena turtingą socialinį gyvenimą ir turi kruopščiai planuoti visus susitikimus. Priešingu atveju jai visiškai nepavyktų. Dažnai taip ir būna. Ožiaragį erzina nuolatinis partnerės vėlavimas. Jis galvoja, kad taip yra dėl to, jog vėluoja, bet tiesa ta, kad jis tiesiog per daug užsiėmęs.

Svarstyklės moka siekti savo tikslų, tačiau dažnai per daug traukia už virvučių. Jos partneris yra daug rimtesnis. Ji mieliau susitelkia ties vienu ar dviem tikslais, bet greitai juos įgyvendina. Dėl to tarp jųdviejų kyla ypatingas susierzinimas. Svarstyklių ženklo moteris erzina partnerio sėkmė, o Ožiaragio ženklo vyrą erzina, kai jis mato, kad jo išrinktoji nepasiekia rezultatų.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.