Moteris Svarstyklės ir vyras Šaulys

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris svarstyklės ir šaulys vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą svarstykles ir šaulio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Svarstyklių ir Šaulio poros santykių puslapyje.

Svarstyklės yra puiki partnerė nuotykius mėgstančiam Šaulio vyrui. Jis yra labai kūrybingas, o ji – analitiška ir mėgsta mėgautis gyvenimu. Be to, jų abiejų interesai labai panašūs, todėl jie greitai randa bendrą kalbą. Ir, žinoma, jie visą laiką smagiai leidžia laiką vienas kito draugijoje.

Ilgą laiką pora visai negalvoja apie santuoką. Jie yra laimingi tokie, kokie yra. Ir jie nesiekia šeimos pritarimo, kai kalbama apie jų atsipalaidavusį gyvenimo būdą. Tik po kurio laiko, galbūt po daugelio metų, jie nusprendžia susituokti. Be to, jie surengia tokį nuostabų vakarėlį, kad visi jų draugai jį ilgai prisimins.

Svarstyklės mėgsta leisti laiką už namų ribų. Kaip ir Šaulio vyras. Šiuo klausimu jie supranta vienas kitą be žodžių. Nenuostabu, kad jie daug keliauja kartu, susitinka su draugais, susipažįsta su egzotiškais patiekalais ir… daugybė kitų mūsų pasaulio stebuklų.

Tiek Šaulys vyras, tiek Svarstyklės mėgsta būti dėmesio centre. Kaip pora jie stengiasi – dažnai nesąmoningai – padaryti įspūdį kitiems. Jie paprastai gerai įsimenami, nes išsiskiria iš minios. Kiekviename socialiniame renginyje, kuriame jie dalyvauja, aiškiai matomas jų dalyvavimo ženklas.

Kai Šaulys vyras pradeda susitikinėti su Svarstyklėmis, susidaro įspūdis, kad jis nėra labai atsidavęs. Bet tik iš pradžių. Vos tik jis geriau pažįsta savo išrinktąją, tampa dėl jos pamišęs. Nors jie abu mėgsta turėti tam tikrą laisvę, jie taip gerai supranta vienas kitą, kad emocinis ryšys greitai tampa labai stiprus.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.