Moteris Svarstyklės ir vyras Skorpionas

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris svarstyklės ir skorpionas vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą svarstykles ir skorpiono ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Svarstyklių ir Skorpiono poros santykių puslapyje.

Vieno dalyko negalima paneigti: Skorpionas vyras turės daug sužinoti apie vyrų ir moterų santykių prigimtį, kad neuždusintų Svarstyklių moters. Nes jei jis per daug sau leidžia, gali tapti didelių kančių šaltiniu savo išrinktajai.

Svarstyklės yra labai bendraujančios ir mėgsta susipažinti su naujais žmonėmis. Ji nuolat susiranda naujų draugų. Ją taip pat tikrai sudomins Skorpionas – paslaptingas vyras, kuris tikriausiai slepia paslaptį. Svarstyklės norės sužinoti tai, ko jis nenori atskleisti.

Abu yra pasirengę prisiimti ilgalaikius įsipareigojimus ir nori susituokti. Tačiau prieš tai jie turi jaustis saugūs su kitu asmeniu. Tai bus sunku. Nors Svarstyklės neketina apgaudinėti savo partnerio, jos itin atviras požiūris į kitus žmones privers jį pavydėti. Skorpionas turės kontroliuoti savo emocijas, jei nenori, kad dėl to įvyktų išsiskyrimas.

Dėl šių santykių reikės sunkiai dirbti. Ypač Skorpionas, kuriam partnerės būdas bus nuolatinis streso šaltinis. Namai jam yra savotiška šventovė. Nenuostabu, kad Skorpionas čia norėtų praleisti kuo daugiau laiko kartu su mylimąja. Tačiau įtikinti Svarstyklių moterį sėdėti namuose yra… beveik neįmanoma.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.