Moteris Svarstyklės ir vyras Vandenis

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris avinas ir vandenis vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą svarstykles ir vandenio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Svarstyklės ir Vandenis poros santykių puslapyje.

Svarstyklės yra pasirengusios sunkiai dirbti, kad įgyvendintų savo svajones. Problema ta, kad kartais jų turi per daug. Štai čia pasirodo riteris ant balto žirgo… arba veikiau Vandenio ženklo vyras. Tai vyras, kuris labai noriai (ir veiksmingai) padės Svarstyklėms įgyvendinti savo svajones.

Žavinga Svarstyklių moters prigimtis neabejotinai patrauks Vandenio ženklo vyrą, taip pat ir bet kurį sveiką vaikiną. Tačiau jai reikia stabilumo ir tikrumo dėl partnerio. Tuo tarpu Vandenio vyras yra klajojanti siela – taigi jis atrodo visai netinkamas. Tačiau kai Svarstyklės jį geriau pažins, supras, kad jis yra jos sielos draugas.

Kai Vandenio vyras ir Svarstyklių moteris pradeda susitikinėti, dvi sudėtingos asmenybės stebėtinai traukia viena kitą. Jie abu moka vadovautis intelektu, o ne emocijomis, todėl džiaugiasi kiekvienu susitikimu su įdomiais žmonėmis.

Reikėtų pažymėti, kad Svarstyklėms labai reikia dėmesio ir meilės apraiškų. Tai gali būti problema Vandenio vyrui, kuris nuolat susitelkia į savo idėjas. Jei jis neišmoks daugiau dėmesio skirti mylimajai, gali ją prarasti.

Laimei, šie du žmonės retai ginčijasi. Jie abu stengiasi išvengti konfliktų. Vandenio ženklo vyras yra diplomatiškos prigimties, o Svarstyklių ženklo moteris gali už kelių kilometrų pastebėti gresiantį ginčą. Taigi, kol jiedu nepradėjo vienas kito draskyti, jiems pavyko susitarti per protingą diskusiją.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.