Moteris Svarstyklės ir vyras Vėžys

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris svarstyklės ir vėžys vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą svarstykles ir vėžio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Vėžio ir Svarstyklių poros santykių puslapyje.

Svarstyklių ženklo moteris yra intelektualė, o Vėžio ženklo vyras – emocijų valdoma asmenybė. Tai didelė kliūtis laimingiems santykiams, nes trukdo partneriams suprasti vienas kitą. Ji stengiasi sukurti kuo stabilesnę gyvenimo aplinką sau ir artimiesiems. Tuo tarpu Vėžio žmogus ne visada sugeba prisitaikyti prie tokių sąlygų.

Bendras šių dviejų modelių elementas yra komforto ir elegancijos troškimas. Jie abu nori gyventi tinkamai ir sunkiai dirbti, kad galėtų save aprūpinti. Jie paprastai daro stabilią karjerą ir yra finansiškai užtikrinti, todėl vienas kitą papildo. Jie pasirūpina, kad namuose nieko netrūktų.

Svarstyklės ir Vėžys mėgsta leisti laiką kartu, kol įvyksta vienas iš jo emocinių protrūkių. Tada ji sutrinka ir bando atgauti vidinę pusiausvyrą, o tai gali būti sudėtinga, nes partnerio nuotaikos gali keistis kas minutę.

Kad šie santykiai turėtų bent menką sėkmės tikimybę, Svarstyklės ir Vėžys turi padėti vienas kitam kovoti su savo silpnybėmis. Tam reikės ieškoti kompromisų ir nuolat rūpintis vienas kitu.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.