Moteris Svarstyklės ir vyras Žuvis

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris svarstyklės ir vyras žuvys. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą svarstykles ir žuvų ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Svarstyklių ir Žuvų poros santykių puslapyje.

Dauguma žmonių jaustųsi patogiai su Svarstyklių moterimi kaip partnere. Tačiau Žuvų vyrui gali būti sunku susitaikyti su jos laisvu gyvenimo būdu. Šiuose santykiuose jis nesijaučia saugus. Jis baiminasi, kad Svarstyklių moteris jį išduos pirmai progai pasitaikius. Ir tai nenuostabu, nes kai kurie jo charakterio bruožai ją veikia kaip jautis.

Svarstyklės yra žavinga ir graži asmenybė, be to, labai bendraujanti – ją paprastai supa draugai ir gerbėjai. Tai nepatinka Žuvų vyrui, kuris mieliau laikytų savo mylimąją namuose. Problema ta, kad tai visiškai neįmanoma.

Be to, Svarstyklės yra logiškai mąstančios. Ji mato pasaulį tokį, koks jis yra iš tikrųjų. Filosofinė Žuvų vyro prigimtis jai yra ne tiek paslaptis, kiek keista užgaida, erzinanti ir silpninanti pagarbą, kurią įsimylėjėliai turėtų jausti vienas kitam.

Pasirodo, Svarstyklės ir Žuvys gyvena visiškai skirtinguose pasauliuose. Jie ne tik skirtingai mąsto, bet ir skirtingai suvokia tikrovę. Galima sakyti, kad Svarstyklių Moteris yra mokslo atstovė, o Žuvų Vyras – magijos atstovas. Sunku suderinti šiuos du požiūrius.

Jei Žuvų vyras pradės skųstis dėl gyvenimo kartu, Svarstyklėms greičiausiai bus sunku suprasti, ką jis turi omenyje. Ji savo veiksmus grindžia faktais, o jis – jausmais. Tai, kas Žuvų vyrui yra didelė problema, Svarstyklių moteriai yra paslaptis, apie kurios egzistavimą ji net neįtarė.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.