Moteris Vandenis ir vyras Ožiaragis

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris vandenis ir ožiaragis vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą vandenį ir ožiaragio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Ožiaragio ir Vandenio poros santykių puslapyje.

Vandenio moteris ir Ožiaragio vyras visiškai skirtingai žiūri į gyvenimą. Būdami santykyje jie vargu ar kada nors skirs laiko panašiai veiklai. Jų poreikiai visiškai skirtingi. Ožiaragio vyras ieško stabilumo, o Vandenio moteris trokšta įdomių nuotykių ir naujų patirčių.

Yra nedidelė galimybė suderinti šiuos du dalykus, kad jie galėtų kaip nors sugyventi. Jiems abiem tereikia rasti kokį nors bendrą projektą, į kurį galėtų sutelkti dėmesį. Deja, dažniausiai jiems tai nepavyksta, nes niekada nepavyksta susitarti.

Kasdienis gyvenimas šiai porai gali būti labai sunkus. Jie viską mato skirtingai ir negali rasti kompromiso. Jie nenori nieko padaryti laimingo per prievartą. Ypač dėl to, kad jiems tektų paaukoti savo planus ir svajones. Galiausiai jie tikriausiai nuspręs išsiskirti.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.