Moteris Vandenis ir vyras Šaulys

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris vandenis ir šaulys vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą vandenį ir šaulio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Šaulio ir Vandenio poros santykių puslapyje.

Kas pradės pokalbį? Žinoma, Šaulio vyras. Jis pirmasis ją pastebės. Vandenio ženklo moteris paprastai būna užsiėmusi daugybe dalykų ir žmonių, todėl gali lengvai ką nors praleisti. Todėl Šaulys gali likti nepastebėtas kitų žavių aplinkinių žmonių akivaizdoje. Tačiau tai jo tikrai neatstums. Vandenio ženklo moteris yra per daug įdomi, kad ją paleistumėte.

Šaulys iš prigimties yra sentimentalus žmogus, o Vandenio ženklo moteris mąsto labiau analitiškai. Nepaisant to, kas atrodo, tai ne trūkumas, o privalumas. Jie abu gali suderinti ir papildyti vienas kitą, todėl jų pora tampa dar harmoningesnė.

Vandenio ženklo moterims svarbu viskas, kas skatina protą. Ji trokšta atskleisti visatos ir kitų žmonių paslaptis. Šaulys vyras jai labai patrauklus, nes jis visada turi daug naujų idėjų. Be to, jis yra šiek tiek kitokio mąstymo žmogus. Jis žvelgia į pasaulį tarsi kitu kampu, o tai Vandenio ženklo moterį atgaivina.

Vienas iš Šaulio vyro trūkumų yra tai, kad jis lengvai supyksta, ypač tada, kai ko nors nesupranta arba yra pažemintas. Tiesa, Vandenio ženklo moteris nemėgsta ginčytis ar kritikuoti kitų, tačiau ji linkusi būti pernelyg sąžininga. Ji vertina tiesą ir neslepia jos net tada, kai ji skaudi.

Deja, Vandenio moteris turi vieną bruožą, kuris netinka Šaulio vyrui. Jos sritis yra protas, todėl emocinė pusė yra mažiau išvystyta. Žinoma, partneris negali tikėtis emocinės paramos krizės metu. Ji mielai atliks šaltą situacijos analizę ir duos konkrečių patarimų, bet neapkabins ir nepaplekšnos per petį. Ji tokia yra.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.