Moteris Vandenis ir vyras Vėžys

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris vandenis ir vėžys vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą vandenį ir vėžio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Vėžio ir Vandenio poros santykių puslapyje.

Vandenio ženklo moteriai ir Vėžio ženklo vyrui gyvenimas kartu gali būti tiesiog neįmanomas. Ji atvira pasauliui ir nuolat juda, o jis slepiasi savyje ir griežia dantimis iš pavydo. Nors Vėžį intriguoja nepaprastas partnerės intelektas, jos idėjos jam kelia iracionalią baimę.

Kai jiedu susipažins, greičiausiai pirmąjį žingsnį žengs Vandenio ženklo moteris. Jis tikriausiai žavėsis ja iš tolo, bet nedrįs pradėti pokalbio. Tačiau ji nedvejos nė akimirkos. Ji tuoj pat pradės pasakoti apie savo idėjas, kurios visada sužavės visus aplinkinius. Net vėžys.

Deja, jis į meilės reikalus žvelgia tik emociškai, o ji – intelektualiai, todėl dažnai atrodo abejinga ar šalta. Tačiau tai nereiškia, kad ji nesidomi Vėžio vyru. Ji tiesiog transliuoja visai kitomis bangomis nei jis.

Kad šie du žmonės būtų laimingi kartu, reikės rasti tam tikrą kompromisą. Vandenio ženklo moteriai reikia išmokti labiau rodyti savo jausmus, o Vėžio ženklo vyrui reikia labiau pasitikėti savimi. Priešingu atveju šie santykiai turi mažai šansų būti sėkmingi. Be kantrybės ir abipusio pasitikėjimo neįmanoma užmegzti teigiamų santykių.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.