Moteris Vandenis ir vyras Žuvis

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris vandenis ir vyras žuvys. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą vandenį ir žuvų ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Vandenio ir Žuvų poros santykių puslapyje.

Jei Vandenis vyras įsimyli Žuvų ženklo atstovę, jis turi būti kantrus. Tegul jis elgiasi atsargiai, kad jos neišgąsdintų. Ji yra labai uždara ir jai reikia laiko, kad atsivertų kitam žmogui. Kai taip atsitiks, Vandenis gali būti nepatenkintas. Paaiškės, kad Žuvų moteris yra visiškai kitokia, nei jis norėtų.

Žuvų moteris lengvai pasiduoda įtakai ir kartais tampa naivių idėjų apie meilę auka. Deja, Vandenio vyras nepritaria jo nuomonei. Jis vadovaujasi logika, kuri jo partnerę gąsdina ir atbaido. Taigi nuo pat pažinties pradžios jai teks kovoti su savo baimėmis.

Šie santykiai turi mažai šansų būti sėkmingi. Vandenio vyrui nelengva neatsilikti nuo Žuvų moters temperamento. Jį erzins tai, kad jis nėra jai pakankamai meilus. Ji savo ruožtu negalės priprasti prie jo racionalaus požiūrio į meilę. Taigi susidarys kebli situacija. Viena vertus, jie nenorės vienas kito skaudinti, kita vertus, jie nepasieks laimės.

Reikėtų prisiminti, kad Žuvų moteris niekada neatleidžia ir nepamiršta jai padarytų skriaudų. Jei Vandenis vyras ją išduos – bet kokiu būdu – ji labai nukentės. Problema ta, kad jis nelabai sugeba susilaikyti neįžeidęs Žuvų moters. Jo asmenybė pernelyg skirtinga. Tai, kas Vandenio vyrui yra natūralu, Žuvų moteriai kelia skausmą.

Greičiausiai paaiškės, kad Žuvų moteris bandys kontroliuoti Vandenio vyrą, norėdama jį pakeisti. Tai beveik neįmanoma užduotis. Nes kai jis supras, kas vyksta, išsigandęs pabėgs. Tuomet santykiai greitai nutrūks, nors Žuvų moteris dar kurį laiką stengsis palaikyti meilės santykius.

Geriausia būtų, jei šie du žmonės net nepradėtų romantizuoti vienas kito. Jie gali būti draugai, ir viskas. Jei jie bandys dar ką nors daryti, susižeis ir ilgai negalės atsigauti.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.