Moteris Vėžys ir vyras Avinas

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra vėžys vyras ir avino zodiako moteris. Jūs taip pat galite skaityti apie aviną moterį ir vėžio ženklo vyrą santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Avino ir Vėžio poros santykių puslapyje.

Avinas vyras ir Vėžys moteris turi daug šansų sulaukti sėkmės praktiškai visuose lygmenyse, ypač meilės srityje. Tiesa, jie abu labai skiriasi vienas nuo kito ir jų asmenybės pasižymi visiškai skirtinga dinamika, tačiau kartu jie puikiai papildo vienas kitą.

Ponas Avinas yra staigus ir paprastai dominuojantis, bet tai labai patinka poniai Vėžiukei. Su juo ji jaučiasi saugi ir mylima. Juolab kad jos išrinktasis negailėdamas parodo savo aistrą. Taip jis leidžia jai jaustis dar vertingesnei ir laimingesnei.

Stresinėse situacijose jis būna stipresnis. Tuomet poną Aviną tampa tikrai sunku ištverti. Jis netgi gali elgtis agresyviai, o tai gali išgąsdinti Vėžio ženklo moterį. Tada ji svarsto, ar tikrai pasirinko tinkamą vyrą. Avinas turėtų greitai išmokti save kontroliuoti, jei nenori jos atstumti.

Vėžio ženklo moteris iš prigimties yra labai jautri ir kupina emocinės šilumos. Nenuostabu, kad jai taip lengva savo meile nuginkluoti Aviną. Ji kiekviename žingsnyje parodo savo jausmus ir taip moko jį būti geresniu (ir labiau nuspėjamu) partneriu.

Avinas visada gali tikėtis partnerio paramos. Jos meili prigimtis yra tarsi balzamas sielai – ji ramina nervus, mažina įtampą ir motyvuoja dirbti su savimi. Netgi galima sakyti, kad ponia Vėžys daro teigiamą poveikį ponui Avinui. Ji padaro jį geresniu žmogumi.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.