Moteris Vėžys ir vyras Dvyniai

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris vėžys ir dvynys vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą vėžį ir dvynių ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Dvynių ir Vėžio poros santykių puslapyje.

Nors Vėžio ženklo moteris ir Dvynys vyras turi keletą panašių charakterio bruožų, dažniausiai jie pernelyg skiriasi vienas nuo kito, kad galėtų sukurti laimingus santykius. Abu pripažįsta, kad supranta savo partnerio nuotaikų kaitą. Tačiau Vėžio moteris trokšta saugumo, o Vėžio vyras ieško naujų nuotykių, todėl su juo sunku sukurti Vėžiui tinkamą gyvenimo aplinką.

Emocijos yra tai, kas juos tikrai sieja. Vėžio ženklo moteris patiria nuotaikų svyravimus, jos jausmai yra tarsi vandenyno bangos – jie ateina ir praeina. Įdomu tai, kad vyrai Dvyniai puikiai ją supranta ir sugeba susidoroti su nuolat kintančiomis jos emocijomis. Šis faktas gali labai suartinti partnerius.

Šios dvi priemonės puikiai tinka ir miegamajame. Vėžio ženklo moteris yra labai jausminga ir švelni savo mylimajam. Vyrai dvyniai į ją reaguoja švelniai ir mėgsta ilgas, stimuliuojančias preliudijas. Jis taip pat yra labai išradingas ir moko Vėžio moterį dalykų, kurių ji dar niekada nebuvo bandžiusi. Todėl jie abu jaučiasi tarsi gražiame erotiniame sapne. Ir jie neturi jokio noro iš jo pabusti.

Deja, kaip sakoma, seksas – dar ne viskas. Dvynių vyriškos lyties atstovų susidomėjimas netruks amžinai, nes jie nemėgsta ilgai užsibūti vienoje vietoje. Dėl jo prigimties jam daug sunkiau atkakliai laikytis vieno sprendimo. Todėl jis keičia savo nuomonę kiekviena proga ir… tai taikoma ir santykiams. Vyras dvynys neapsistoja ties viena moterimi, nes yra įsitikinęs, kad pasaulyje dar daug ką gali atrasti. Taip pat kalbant apie vyrų ir moterų santykius.

Žinoma, tokiu būdu jis taip pat atbaidys Vėžio moterį. Ji trokšta stabilumo ir visiško saugumo jausmo. Ji nori sukurti tvirtą šeimą. Jai tai yra absoliutus pagrindas. Jei Vėžio moteris neturi prie ko grįžti… ji paprasčiausiai pasitrauks, kol dar labiau neįsitraukė.

Kaip matote, nėra lengva rasti pusiausvyrą tarp šių dviejų dalykų. Šiuo atveju reikia labai stiprios valios ir pozityvaus požiūrio, kad sukurtumėte ką nors ilgalaikio.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.