Moteris Vėžys ir vyras Liūtas

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris vėžys ir liūtas vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą vėžį ir liūto ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Vėžio ir Liūto poros santykių puslapyje.

Vandens stichijos zodiako ženklui, t. y. Vėžio moteriai, labai sunku užmegzti ryšį su ugnies ženklu, pavyzdžiui, Liūto vyru. Ji yra intelektualiai ir emociškai nepastovi, o jis užsispyręs ir tvirtai laikosi savo nuomonės. Dėl šios priežasties jų santykiai dažnai susiduria su kliūtimis – daugiausia bendravimo ir partnerio argumentų supratimo.

Jei Vėžio ženklo moteris jaučiasi nesaugi, Liūto ženklo vyras gali būti tvirtas pamatas, ant kurio galima pradėti kurti ateitį. Jis atrodo stiprus ir nepalaužiamas, tarsi mitinis herojus, kuris bet kokia kaina gins savo mylimąją. Tiesa, kad Liūtas yra labai atsidavęs savo draugams ir šeimai, tačiau tai nereiškia, kad Vėžiui su juo bus lengva gyventi.

Didžiausia problema, be abejo, pasirodys esanti ta, kad Vyras-Levas nori valdyti. Jis tiesiogine prasme yra gimęs lyderis. Nuo pat jų pažinties pradžios jis automatiškai perima valdžią į savo rankas, todėl Moteris-Rak sutrinka ir jaučiasi praradusi savo gyvenimo kontrolę. Ir jai tai labai nepatinka. Ji norėtų turėti partnerį, kuris yra to paties lygio kaip ir ji. Ji nori ne viršininko namuose, o lygiavertės draugės.

Vėžio ženklo moteris yra drovi ir santūri visais intymiais klausimais. Jai reikia daug laiko, kad atsivertų. Su Žmogumi liūtu yra kitaip. Jo ugninga prigimtis yra atvira ir visada pasiruošusi giliau įsipareigoti. Be to, jis visada nori būti dėmesio centre, todėl jei Vėžio ženklo moteris jo neįsileidžia, Liūtas gali įsižeisti.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.