Moteris Vėžys ir vyras Mergelė

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris vėžys ir mergelė vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą vėžį ir mergelės ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Vėžio ir Mergelės poros santykių puslapyje.

Mergelės vyras turi savybių, kurios Vėžio moteriai atrodo labai patrauklios, t. y. jis yra kruopštus ir preciziškas. Jis trokšta saugumo ir stabilumo, o dėl savo ambicijų yra žmogus, su kuriuo galite būti tikri dėl ateities.

Vyras Mergelė yra apdairus finansiniuose reikaluose ir nori gyventi patogų gyvenimą savo namuose. To paties nori ir Vėžio ženklo moteris – taigi jie turi bendrą tikslą. Ir paprastai jiems tai pavyksta.

Šie du Zodiako ženklai yra bene patys atsargiausi. Nenuostabu, kad jie taip rūpestingai kuria bendrą gyvenimą. Jie atkakliai siekia pasiekti patenkinamą laimės lygį ir nesustoja, kol nesijaučia užtikrinti savimi (ir savo artimaisiais).

Laikui bėgant ši pora gali tapti beveik nesunaikinama (romantiškąja prasme). Tuomet Vėžio ženklo moteris ir Mergelės ženklo vyras pereis į kitą lygį. Nuo šiol jie pradės atrodyti kaip viena siela, gyvenanti dviejuose kūnuose. Daugelis draugų tikrai jiems pavydės ir bandys juos mėgdžioti. Tačiau tai nepadės, nes Vėžio moters ir Mergelės vyro atitikimas yra pagrįstas jų asmenybių sąryšiu. To niekaip negalima suklastoti.

Žinoma, ne viskas tarp jų pavyks tobulai. Didžiausias pavojus šiuose santykiuose yra nuotaikų kaita, kurią patiria Vėžio moteris. Jos partneris yra racionalesnis ir nemėgsta dramų, todėl jos siautėjančios emocijos išveda jį iš pusiausvyros. Jam prireiks daug laiko, kad įveiktų šiuos protrūkius. Tikėkimės, kad jis nepasitrauks, kol nepamatė, kokia ypatinga yra ši meilė.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.