Moteris Vėžys ir vyras Šaulys

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris vėžys ir šaulys vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą vėžį ir šaulio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Vėžio ir Šaulio poros santykių puslapyje.

Vėžio ženklo moteris ir Šaulio vyras nėra sėkminga pora. Jis nori klajoti po pasaulį, o ji nori likti namuose. Rezultatas? Nuolatinis interesų konfliktas, dėl kurio jie abu turi kovoti, kad galėtų įgyvendinti savo aistras. Tikėtina, kad šie santykiai subyrės taip pat greitai, kaip ir susiklostė.

Vienintelis būdas Vėžio moteriai užmegzti ryšį su Vėžiu vyru yra sutelkti dėmesį į detales. Jos stipri intuicija jį intriguos, todėl bus galimybių įdomiai diskutuoti. Suprasti savo išrinktąjį yra toks žavus iššūkis, kad jis gali tam skirti daugiau laiko.

Deja, tuo žavesys vyriškuoju medkirčiu ir baigiasi. Tolimesnis kelias kartu yra beveik kaip iškyla. Abu jie jaučiasi nepatogiai ir nejaukiai, todėl nuolat ieško vietos, kur galėtų sustoti ir rasti palengvėjimą.

Sotkovas visada ieško tiesos ir žinių. Nenuostabu, kad jam sunku ilgiau išsilaikyti vienoje vietoje. Tai prieštarauja stabilumo troškimui, kurio siekia Vėžio ženklo moteris. Ji svajoja apie partnerį, kuriuo galėtų pasikliauti, o ne nuolat galvoti, kur jį vėl nuneš kojos. Tai ne jos gyvenimas.

Vėžio ženklo moteris ir Šaulio ženklo vyras turės nuolat dirbti ties savo santykiais, jei nori būti laimingi kartu. Deja, suderinti tokias skirtingas asmenybes gali būti pernelyg sunku. Todėl labai tikėtina, kad šie du galiausiai nuspręs išsiskirti.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.