Moteris Vėžys ir vyras Skorpionas

Ši trumpas aprašymas yra skirtas moters vėžio ir vyro skorpiono santykių ažvlegimui. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą vėžį ir skorpioną moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Vėžio ir Skorpiono poros santykių puslapyje.

Vėžio zodiako moteris puikiai supranta Skorpiono vyrą, nes jo širdis plaka tuo pačiu ritmu. Ji yra švelni moteriška energija, kuri puikiai dera su jo tvirtu charakteriu. Nors jis gali būti jai šiek tiek griežtas, ilgainiui jiems pavyksta rasti meilės pusiausvyrą.

Vėžio ženklo moteris gali būti emocionali ir lengvai išlieti įvairiausius jausmus, o Skorpiono ženklo vyras slepia savo jausmus. Dėl to daugumai moterų jis atrodo paslaptingas. Tačiau Vėžio ženklo moteris turi tokią stiprią intuiciją, kad gali prasiskverbti pro storus jo šarvus. Ir tai iš tiesų didelis pasiekimas.

Jų santykiai vystosi gana lėtai, tačiau tai nėra trūkumas. Kartą jie įsitikina, kad nori kartu praleisti visą likusį gyvenimą – nėra nieko, ko jie nepadarytų vienas dėl kito. Jie visiškai atsiduoda vienas kitam ir nemato jokių ribų.

Kartais kyla problemų dėl šiek tiek dominuojančios Skorpiono vyro prigimties. Jis mėgsta viską kontroliuoti, o tai gali sukelti problemų santykiuose. Deja, Vėžio ženklo moteris nėra iš tų, kurioms lengva vadovauti. Jei ji pajus tokį bandymą – o ji tikrai pajus – ji tuoj pat sprogs nuo tokio ugningo pykčio, kad jo neužgesins jokia ugniagesių komanda.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.