Moteris Vėžys ir vyras Vandenis

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris vėžys ir vandenis vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą vėžį ir vandenio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Vėžio ir Vandenio poros santykių puslapyje.

Kai Vėžio ženklo moteris ir Vandenio ženklo vyras įsimyli vienas kitą, kyla tikra emocinė audra. Ji yra jautri intravertė, o jis – ekscentriškas ekstravertas. Tai sprogus mišinys. Ant tokio pagrindo sunku sukurti stabilius santykius, nors tai nėra visiškai neįmanoma.

Vėžio ženklo moteriai būdingos nepastovios nuotaikos, tačiau Vandenio ženklo vyras yra dinamiška asmenybė, todėl jis gali lengvai neatsilikti nuo jos emocijų. Deja, jis į juos žiūri labiau kaip į įdomią keistenybę, kurią gali tyrinėti kaip mokslininkas. Ir vis dėlto jis turėtų raminti bet kokius Vėžio moters protrūkius ir stengtis pagerinti jos nuotaiką.

Vietoj to Vandenio žmogus kiekviename žingsnyje įrodo, kokia savita yra jo prigimtis. Pažinties pradžioje tai galėjo atrodyti žavinga, tačiau kuo rimtesni santykiai, tuo labiau Žmogus-vengeris erzina. Vėžio ženklo moteris tikrai pradės elgtis vis atsargiau. Ypač dėl to, kad vyriškos lyties plaukikas kartais elgiasi pernelyg apodiktiškai.

Vėžio ženklo moteriai bus sunku prasiveržti santykiuose su Vandenio ženklo vyru, nes ji turi jaustis saugi. Deja, jis to nepateikia. Priešingai. Dėl savo keistenybių jis atrodo visiškai nenuspėjamas partneris. Nežinote, ar jis apskritai grįš namo. Juk bet kuriuo metu jam gali kas nors šauti į galvą, ir jis išvyks į kitą pasaulio kraštą siekti savo aistrų.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.