Moteris Vėžys ir vyras Vėžys

Ši trumpas aprašymas yra skirtas situacijai kuomet vėžio ženklo vyras ir vėžio ženklo moteris yra santykiuose. Jūs taip pat galite skaityti apie kitų zodiako ženklų potencialą poroje (pagal lytis). Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Vėžio ir Vėžio poros santykių puslapyje.

Įsimylėję Vėžiai yra santūrūs, neužtikrinti savimi ir net šiek tiek nedrąsūs. Nebent jų meilės objektas yra kitas Vėžys. Tuomet situacija yra kitokia. Jų meilės rungtynės greitai įrodo, kad jie abu yra idealūs gyvenimo partneriai. Šiame nenuspėjamame pasaulyje, kupiname apgavikų ir nesąžiningų suvedžiotojų, jie yra saugi zona vienas kitam.

Vėžiai nuo pat pradžių sudaro sąžiningą ir ištikimą porą. Tai išties sensacingas būsimos šeimos pagrindas. Saugumas yra kiekvieno Vėžio norų sąrašo viršuje, todėl šiuo atveju iš karto aišku, kokia kryptimi vystysis santykiai – stabilumas, pasitikėjimas ir gili meilė.

Juos abu sieja meilė istorijai, maistui ir intymiam, net sielos romanui. Jų valdovas yra Mėnulis, todėl nenuostabu, kad jausmai čia vaidina svarbų vaidmenį. Du Vėžiai svajoja patirti intymią priklausomybę su kuo nors, o mylinti šeima išpildo šią svajonę. Nors jiems tikrai teks susidurti su pakilimais ir nuosmukiais, jie susitvarkys, nes visada palaikys vienas kitą.

Vėžys kartais laikomas pačiu beprotiškiausiu Zodiako ženklu. Daugiausia dėl nuotaikų svyravimų ir polinkio į depresiją. Taigi Vėžio ženklo atstovų santuokoje yra du žmonės, kurie pasiklysta savo jausmuose, o jei neranda paramos, gali tapti tikra kančia visiems šeimos nariams. Todėl su jais reikia elgtis atsargiai ir atsakingai.

Laimei, Vėžiai instinktyviai jaučia, kas slypi už jų partnerio beprotybės. Taigi jie gali atvirai apie tai kalbėti ir pasidalyti savo abejonėmis. Jie gyvena giliai savo subjektyviame pasaulyje ir gali lengvai pasijusti priblokšti visko, kas yra aplinkui. Todėl jiems naudinga turėti partnerį, kuris būtų jų veidrodinis atspindys. Tokia sielų bendruomenė turi daug daugiau galimybių įveikti vidinius demonus.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.