Moteris Vėžys ir vyras Žuvis

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris vėžys ir vyras žuvys. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą vėžį ir žuvų ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Vėžio ir Žuvų poros santykių puslapyje.

Vėžio moters ir Žuvų vyro santykiai yra natūralūs, nes jie abu yra vandens ženklai. Abu jie savaime traukia vienas kitą. Jis suteikia jai santykinį stabilumą, o ji palaiko jo svajones ir ambicijas. Kartu jie gali nueiti tikrai toli.

Gyventi su Žuvų vyru gana lengva, nes jis yra labai draugiškas. Dėl to jis gali atlaikyti nepastovų partnerio temperamentą. Kita vertus, jie abu sunkiai priima sprendimus, todėl jiems paprastai prireikia daug laiko, kad kasdieniame gyvenime įvyktų teigiamų pokyčių.

Tačiau nusprendę ką nors pasirinkti, jie yra visiškai tikri, kad padarė teisingą žingsnį. Jie taip pat labai ištikimi sau. Jei kas nors suabejos kurio nors iš jų patikimumu, partneris tuoj pat juos užstos. Tas pats pasakytina ir apie jų priimamus sprendimus. Jie visada palaiko vienas kitą.

Galima sakyti, kad Vėžio ženklo moteris ir Žuvų ženklo vyras yra tarsi dvi tos pačios monetos pusės. Jie visada eina per gyvenimą kartu ir išlieka vieningi, kad ir kas nutiktų. Kad ir ką jie darytų, paprastai siekia sustiprinti tarpusavio ryšį ir pagerinti jų bendro gyvenimo kokybę.

Deja, kaip ir kiekvienuose santykiuose, taip ir čia gali iškilti tam tikrų kliūčių. Nors Vėžio vyras leidžia Vėžio moteriai jaustis saugiai daugelyje gyvenimo sričių, jam šiek tiek trūksta atsidavimo sėkmės ir finansinių reikalų srityje. Jis paprasčiausiai nėra apsėstas pinigų ar socialinės padėties. Tai gali tapti kliūtimi, nes Vėžio ženklo moteris taip pat trokšta finansinio saugumo. Jei jos partneris neužtikrina pakankamo pinigų srauto viskas gali būti kitaip.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.