Moteris Žuvis ir vyras Avinas

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris žuvis ir avinas vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą žuvį ir avino ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Avino ir Žuvies poros santykių puslapyje.

Žuvų ženklo moterį nuo pat pradžių šiek tiek glumins impulsyvi Avino ženklo vyro prigimtis. Jis pasirodys jai kaip impulsyvus ir šiek tiek pavojingas karys, kurio stiprybė ir drąsa darys įspūdį visiems aplinkiniams. Jos nuomone, Avinas yra ryžtingas, užsispyręs ir labai įtakingas. Daugeliui moterų patinka šios vyro savybės.

Kita vertus, Avinas iš karto pajus trauką paslaptingai būtybei, kuri, atrodo, yra jam visiškai atsidavusi ir žvelgia į jį kaip į šventą paveikslą. Su ja jis jaučiasi kaip tikras superherojus. Jis žino, kad gali jai vadovauti. Jis nedvejodamas priima sprendimus, pasirenka kryptį, kuria turėtų judėti jų santykiai. Jis tampa alfa patinu – dominuojančiu ir turinčiu valdžią.

Deja, emociniu požiūriu šie du žmonės yra tarsi iš dviejų skirtingų planetų. Avinas, nors iš pradžių ir susižavėjęs savo partnerės paslaptingumu, ilgainiui pradeda suprasti, kad niekada nesupras savo mylimosios neverbalinių žinučių. Kiekvieną dieną jį tai vis labiau erzins. Jam reikia, kad viskas būtų pateikta aiškiai ir konkrečiai, o žuvėdra, regis, to nesugeba padaryti.

Kita vertus, ji nuolat tikisi, kad jos išrinktasis pasąmoningai pajus jos nuotaikas ir supras, ką ji iš tikrųjų galvoja. Ji bando jam subtiliai užsiminti, bet Avinui tai nepadės. Jei informacija jam nepateikiama ant lėkštutės, jis nieko nesupras.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.