Moteris Žuvis ir vyras Dvyniai

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris žuvis ir vyras dvynys. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą žuvį ir dvynių ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Dvynių ir Žuvų poros santykių puslapyje.

Šių dviejų žmonių susitikimas mažai tikėtinas, nes jie abu laisvalaikį leidžia labai skirtingai. Žuvų ženklo moteris yra namų šeimininkė, o Dvynių ženklo vyras – nuolat keliaujantis visuomenininkas. Tačiau jei jie susitinka (pvz., darbe), abu sutaria dėl savo svajonių pagrindo. Jie gali tarpusavyje kalbėtis beveik apie viską.

Kadangi Dvynių patinas nuolat keliauja, jis palieka savo partnerę. Ji sėdi kur nors kampe arba seka paskui jį, tarsi būtų tempiama jėga. Moteriai-Žabai trūksta pasitikėjimo savimi ir ji nuolat svarsto, apie ką galvoja jos išrinktasis. Įdomu tai, kad dėl šios priežasties jųdviejų pokalbis klesti.

Kadangi žuvis turi labai stiprią intuiciją, ji suvokia nuolat besikeičiančius Dvynių vyro jausmus. Dėl to ji gali nuo jo neatsilikti. Ypač todėl, kad ji turi tokį patį kūrybinį mąstymą kaip ir jis. Problema yra ta, kad žinojimas apie emocinį Dvynių emocinį nestabilumą verčia Jaučio moterį labai nerimauti. Ji svajoja apie partnerį, kuriuo galėtų pasikliauti net sunkiausiais laikais, o šiuo atveju tai atrodo gana abejotina.

Vyras Dvynys mėgsta pokyčius, o gyvenimas su žuvies ženklo moterimi jam atrodo per daug suvaržytas. Nors ji tai supranta ir stengiasi suteikti jam daug laisvės, jis negali atsisakyti savo poreikių tenkinimo. Ji turi būti tikra, kad jos partnerio meilė yra nepalaužiama ir neišnyks kaip per stebuklą.

Nors abu yra gana protingi, nė vienas iš jų nėra pakankamai gabus, kad galėtų atlikti savo kasdienes pareigas. Vyrai Dvyniai neturi kantrybės nuobodžioms smulkmenoms, o moterys Žuvys paprastai būna pernelyg pasinėrusios į svajones, kad atkreiptų dėmesį į žemiškas pareigas. Šiuo atveju reikia toli siekiančio bendradarbiavimo, kuris neretai sukelia didelių sunkumų.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.