Moteris Žuvis ir vyras Liūtas

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris žuvis ir vyras liūtas. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą žuvį ir liūto ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Liūto ir Žuvų poros santykių puslapyje.

Žuvų ženklo moteris yra daug jautresnė, todėl jai reikės daug emocinės paramos, kol išlįs iš savo kiauto. Nėra lengva užkariauti jos širdį. Liūtas vyras gali priimti šį faktą kaip iššūkį ir norės pradėti prie jos priekabiauti. Tačiau jei medžioklė užtruks per ilgai (o taip tikriausiai ir bus), jis pasiduos ir ieškos kito partnerio.

Ryšys tarp jų vyksta dviem kryptimis. Tačiau tai nėra gera žinia. Atrodo, kad jie abu kalba vakuume. Tai, ką Liūtaširdis bando perteikti, visiškai nepasiekia jo partnerio sąmonės. Tuo tarpu Žuvų ženklo moters žodžiai paprastai atsimuša į Liūto ženklo vyrą kaip žirnis į sieną.

Žuvų ženklo moterims gali būti labai sunku suprasti materialinių gėrybių ar pinigų naudą. Jai tai visiškai nerūpi. Ji randa vertę neapčiuopiamuose dalykuose, o tai gali labai erzinti Liūto vyrą.

Ilgainiui jie abu bus susierzinę dėl savo santykių ir nelabai žinos, ką galima padaryti, kad situacija pagerėtų. Žuvies moters ir Liūto vyro troškimai labai skiriasi. Jie abu siekia tokių skirtingų tikslų, kad neįmanoma rasti bendro kelio. Todėl labai dažnai ši pora greitai išsiskiria.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.