Moteris Žuvis ir vyras Skorpionas

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris žuvis ir vyras skorpionas. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą žuvį ir skorpiono ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Žuvų ir Skorpiono poros santykių puslapyje.

Ten, kur Žuvų moteris turi problemų, Skorpiono vyras sugeba sukurti pusiausvyrą. Jis ja rūpinsis, o ji mainais suteiks jam viską, ko jis trokšta. Pažodžiui. Žuvų moteriai nėra nieko, ko ji nepadarytų dėl savo mylimojo.

Šie du žmonės puikiai supranta vienas kitą, nes abu vienodai mato pasaulį. Be to, jų savybės atitinka tipišką vaidmenų pasiskirstymą pagal lytį. Skorpiono vyras yra stiprus ir išradingas, o Žuvų moteris – graži ir rūpestinga žmona (motina ir meilužė). Abu papildo vienas kitą atlikdami kasdienes pareigas, todėl jų santykiai yra darnūs ir malonūs.

Vis dėlto reikia nepamiršti, kad Skorpionas savyje turi daugybę siautulingų emocijų, kurioms kartais reikia rasti išeitį. Tuomet jį apims pyktis, kuris gali būti bauginantis. Laimei, Žuvų ženklo moteris turi puikią intuiciją ir žino, kaip elgtis, kad sumažintų mylimojo įtampą.

Žuvų moteris ieško gilesnės gyvenimo prasmės, o Skorpionas vyras moka išsikelti konkrečius tikslus. Jis labai palengvins partnerio darbą ir padės išvengti nereikalingų problemų. Stabilumas ir saugumo jausmas šiai porai yra ne tik vienas svarbiausių laimės elementų, bet ir labai lengvai pasiekiamas. Jie tarsi užprogramuoti būti laimingi.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.