Moteris Žuvis ir vyras Svarstyklės

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris žuvis ir vyras svarstyklės. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą žuvį ir svarstyklių ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Svarstyklių ir Žuvų poros santykių puslapyje.

Žuvų moteris yra labai paslaptinga būtybė. Ji neabejotinai sudomins Svarstyklių vyrą savo asmenybe, kurios neįmanoma suvokti racionaliai. Tai puikus masalas šiam protingam vyrui, mėgstančiam tyrinėti pasaulį.

Deja, pradinis susižavėjimas netrukus virsta erzinančiu įsitikinimu, kad kažkas čia kažką apgavo. Laikui bėgant Svarstyklės supranta, kad Žuvų moteris yra emociškai nestabili ir labai jautri. Be to, savo vaizduotėje ji mato idilišką gyvenimą, kuris toli gražu neatitinka tikrovės. Todėl su ja labai sunku sugyventi.

Svarstyklės siekia harmonijos savo gyvenime, o Žuvų ženklo moteris gyvena labai impulsyvų gyvenimo būdą. Svarstyklės gali ją subalansuoti, tačiau tam reikės kantrybės ir daug valios. Ar jis ras savyje pakankamai energijos?

Sunkiausia Žuvų ir Svarstyklių porai bus tai, kad ji nemėgsta išeiti iš namų taip pat, kaip ir jis. Ji mieliau lieka tarp keturių sienų, rūpinasi vaikais ar prižiūri sodą, užuot ėjusi į vakarėlį ar susipažinusi su naujais žmonėmis. Kita vertus, jis negali sėdėti namuose. Jis nuolat ieško įdomių vietų, kurias galėtų aplankyti.

Sunku nustatyti, kur šie du dalykai galėtų susitikti. Jų susitikimas toks sunkus, kad beveik neįmanomas. Tačiau kai jie suras vienas kitą, turės įdėti daug pastangų, kad įveiktų visus juos skiriančius skirtumus. O jų yra nemažai.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.