Moteris Žuvis ir vyras Vandenis

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris žuvis ir vyras vandenis. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą žuvį ir vandenio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Vandenio ir Žuvų poros santykių puslapyje.

Jei vyras įsimyli ženklo atstovę, jis turi būti kantrus. Tegul jis elgiasi atsargiai, kad jos neišgąsdintų. Ji yra labai uždara ir jai reikia laiko, kad atsivertų kitam žmogui. Kai taip atsitiks, Vandenis gali būti nepatenkintas. Paaiškės, kad Žuvų moteris yra visiškai kitokia, nei jis norėtų.

Žuvų vyrui patiks klausytis Vandenio moters, nes jos pasakojimai yra šmaikštūs ir optimistiški. Deja, šis burtas greitai išnyks. Vandenio ženklo moteris mėgausis Žuvų ženklo vyro draugija, o paskui… judėti toliau. Dažniausiai tai būna tik trumpalaikė pažintis.

Žuvų vyrui tai gali būti skausminga. Graži ir išmintinga Vandenio moteris nesidomės juo nuolatinių santykių kontekste. Koks švaistymas! Žuvų vyras ims pulti į neviltį ir visaip stengsis išlaikyti savo išrinktąją su savimi. Jis negalės suprasti, kodėl ji jo nenori.

Tiesa ta, kad Vandenio moteris yra klajoklė ir niekada ilgai neužsibūna toje pačioje vietoje. Ji nemėgsta prisiimti jokių įsipareigojimų, nes jaustųsi pavergta. Jai daug svarbesnis yra noras įgyti žinių. Ji tikrai nesusitvarkys su Žuvų vyru, kuris nesugeba pasivyti jos pokalbyje.

Nieko kito nelieka, kaip tik susitaikyti su tuo, kad šie santykiai neturi ateities. Žuvų vyras laikui bėgant ją pamirš ir susiras sau tinkamesnį žmogų.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.