Pirmoji mėnulio para

1-os mėnulio dienos simboliai yra žvakė, šviesa, lempa, žibintas. Ši diena sutampa su mėnulio jaunaties faze, kuri trunka labai trumpai, vos keletą minučių ar kelias valandas. Dienos charakteristika yra kūrybinė, tačiau tas momentas ne visada lengvai pagaunamas, kaip ir mėnulio jaunatis yra mažos trukmės.

Ši diena yra labai švari ir gryna, kaip atverstas naujas lapas. Jis leidžia lengviau pildytis šią dieną gimusiems sumanymams ir idėjoms, dažnai, net be papildomų pastangų ar siekių. Tačiau ne tik geri norai ir siekiai šią dieną turi tendenciją išsipildyti, todėl valdykite savo mintis, nes neigiami rezultatai yra taippat lengvai pasiekiami.

Įtaka sveikatai

Aktyvios zonos koncentruojasi galvoje, ypač smegenyse. Tinkamas laikas akių procedūroms.

Maitinimasis

Nerekomenduojama daug valgyti, ypač aštriai ar gerti alkoholinių gėrimų. Patariama atsisakyti net stiprios arbatos.

Darbas ir verslas

Planavimo periodas

Mėnulis ir aš

Pirmoji mėnulio diena skatina analizuoti praėjusius etapus ir išsivalyti mintis ir sielą. Tai padaryti galima paskyrus sau ramaus laiko prie žvakės, židinio ar laužo šviesos. Atleidžiant ir apmąstant praėjusį laiką. Prisiminus blogus epizodus nepamirškite pasakyti sau, jog tai jau praeityje ir leiskite jiems eiti į užmarštį. Jei nieko blogo neprisimenate – Jums jau pavyko apsivalyti.

Laikas tinkamas meditacijai, maldoms ir detaliam ateities planavimui. Plano įgyvendinimui padeda vaizdžiai piešti siekiamybės galutinį rezultatą savo mintyse. Taip galima paleisti blogus papratimus ir sustiprinti savo gebėjimą jiems atsispirti. Sustiprinti psichologinį imunitetą pagundoms ir neigiamiems polinkiams. Palankus laikas pradėti ugdyti save, pavyzdžiui norint pridėti naują gerą įprotį (pavalgius iškart suplauti indus ar pakloti lovą tik atsikėlus) pradėkite tai daryti būtent per pirmąją mėnulio dieną. Šiuo metodu pradėti įpročiai turi gerą šansą tapti neatsiejamais ir tapti Jūsų gyvenimo dalimi.

Neigiami faktoriai

Šiuo mėnulio ciklo metu venkite didesnių susibūrimų, fizinio išsekimo ir negatyvaus mastymo.

Akmenų aktyvumas

Deimantas, Kalnų krištolas

 

 
title-placeholder

Nori sužinoti kada bus 1 mėnulio kalendoriaus para? Spausk čia ir pasitikrink Liepos mėnesio mėnulio kalendoriuje.
Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.