Dešimta mėnulio para

 

10-tos mėnulio paros simbolis yra fontanas. Tai yra poilsio ir savęs atkūrimo diena, šeimos diena. Tai laikas sugrįžti prie šaltinio, prie tradicijų ir šaknų. Energijos tėkmė kyla kaip fontanas, o ryšys su šaltiniu išlieka stiprus. Tai yra viena geriausių mėnulio kalendoriaus dienų. Ji neturi daug apribojimų ir taisyklių ir yra palanki daugumai veiklų.

 

Įtaka sveikatai

Aktyvios zonos – krūtinės kaulai, prostata. Šią dieną rekomenduojama gerti daugiau skysčių.

 

Maitinimasis

Tai yra šeimos tradicijų diena todėl valgymo procesas, o tiksliau – prie stalo susirinkę šeimos nariai yra svarbiau už patį maistą. Nepersivalgykite. Gerkite žolelių arbatą, rinkitės natūralias sultis ir daržovių patiekalus. Nepadauginkite alkoholio. Leidžiamas pasnikas, tačiau nepamirškite gerti daugiau vandens.

 

Darbas ir verslas

Palanki diena daugumai darbų ir didesnių projektų. Tinkamas laikas pasirūpinti šeimos financiniais reikalais. Jūsų pastangos atneš sėkmę, galite sulaukti pasisekimo profesinėje srityje. Geras laikas stiprinti ryšius. Šią dieną Jūs tikrai turitė energijos padaryti visos savaitės darbus, tiesiog reikia nebijoti jos panaudoti. Darbo aplinkoje dauguma diskusijų ir interakcijų su kolegomis bus malonios.

 

Mėnulis ir aš

Šią mėnulio kalendoriaus dieną patartina prisiminti ir praktikuoti esamas šeimos tradicijas, o taip pat ir kurti naujas. Dešimtoji mėnulio kalendoriaus diena puikiai tinka santuokos ceremonijai.Šią dieną sukurtos partnerystės turi tendenciją išlikti stabiliomis ir ilgalaikėmis. Meilė ir pagarba yra tokių santykių pagrindas. 10-toji mėnulio diena taip pat yra gera pasimatymams, nepriklausomai nuo to ar ramioje, jaukioje vietoje ar draugų tarpe. Šią dieną pasistenkite skirti ypatingą dėmesį savo partneriui.

 

Neigiami faktoriai

Per daug neatsipalaiduokite nuo šios teigiamos energijos, nesielkite nerūpestingai ir nesivelkite į konfliktus.

 

Akmenų aktyvumas

Gintaras, Sardoniksas

 

 
title-placeholder

Nori sužinoti kada bus 10 mėnulio kalendoriaus para? Spausk čia ir pasitikrink Birželio mėnesio mėnulio kalendoriuje.
Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.