Vienuoliktoji mėnulio para

11-oji mėnulio para kurios simbolis Kundalini yra energetiškai stipriausia para visame mėnesyje pagal mėnulio kalendorių. Tai mistinės, dieviškosios energijos kundalini pabudimo diena. Tai viena galingiausių visatos energijų. Kundalini siejama su žmogaus kūnu, konkrečiai su stuburo dalimi, tačiau ji aplanko ne visus. Šią energiją pajunta tik tie kurie yra jai pasiruošę, arba gimę būtent šią dieną.

Įtaka sveikatai

Stuburas yra aktyvus. TInkama diena pasnikui ir energetiniam išsivalymui.

Maitinimasis

Labiausiai rekomenduojama rinktis vaisius ir sultis. Svarbu pajausti savo kūno poreikius ir jei yra juntamas sunkumas, rekomenduojama pradėti pasniką, tačiau jeigu laukia sunkūs fiziniai darbai tuomet geriau valgyti kaloringą maistą.

Darbas ir verslas

Darbai pradėti šią dieną tiesiog privalo būti užbaigti. Būkite dėmesingi ir atidūs tvarkydami įvairius reikalus. Energija labai stipri ir reikia su ja eilgtis atsargiai, tačiau nepraleiskite progos panaudoti jos tikslingai. Tai yra diena, kada galite sugrįžti ir peržiūrėti kaip vystosi jau įsibėgeję mėnesio pradžioje sugalvoti planai.

Mėnulis ir aš

Vienuoliktą dieną pagal mėnulio kalendorių svarbu pasirūpinti šeima ir artimaisiais, patariama dovanoti dovanas ir kitaip išreikšti meilę. Tai yra tinkamas laikas sužadėtuvėms ir vestuvėms.

Neigiami faktoriai

Atsargiai elkitės su aštriais daiktais, net ir pjaudami duoną. Ligos pavojingos moterims ir vaikams.

Akmenų aktyvumas

Ugnies opalas, Hematitas, Karneolis
title-placeholder

Nori sužinoti kada bus 11 mėnulio kalendoriaus para? Spausk čia ir pasitikrink Birželio mėnesio mėnulio kalendoriuje.
Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.