Dvyliktoji mėnulio para

 

12-tos mėnulio paros simbolis yra širdis todėl ši mėnulio kalendoriaus diena siejama su meile ir jautrumu. Ši diena yra atjautos ir nuoširdumo diena. Tai sėkminga diena burtams.

 

Įtaka sveikatai

Įsiklausykite į savo širdies balsą. Diena tinkama viršutinių kvėpavimo takų, širdies, plaučių ir kepenų valymui. Gerkite daug vandens.

 

Maitinimasis

Diena tinka pasnikauti ir valyti organizmą. Gerkite daug vandens, arbatos. Patariama gerti vaisių sultis (išskyrus obuolių sultis). Valgykite riešutus, saulėgrąžas, augalinius aliejus. Venkite žuvies ir mėsos, visiškai atsisakykite alkoholio ir nikotino.

 

Darbas ir verslas

Venkite aktyvios veiklos, neperkraukite širdies, kuo mažiau fizinio darbo ir mankštos. Praleiskite dieną ramiai. Tinkamas laikas derėtis ar prašyti pagalbos. Darbe išlaikykite valią ir atvirumą, stenkitės numalšinti konfliktus.

 

Mėnulis ir aš

Santykiams skiriama daug dėmesio šią mėnulio kalendoriaus dieną, ypač meilei, tarpusavio supratimui, gailėstingumui, atjautai. Už abejingumą, žiaurumą šią dieną susilauksite didelės bausmės. Skirkite dėmesio tėvams, vaikams, mylimiesiems. Jokiu būdų nenusisukite jei 12-tą mėnulio kalendoriaus dieną Jūsų paprašys išmaldos, pagalbos. Priešingai – padėkite kuo tik galite. Taip pat susilaikykite nuo ašarų ir pykčio.

 

Neigiami faktoriai

Neužsiimkite rimtais darbais, nepersidirbkite.

 

Akmenų aktyvumas

Lazuritas, Geltonasis koralas, Perlamutras, Rožinis perlas

 

 
title-placeholder

Nori sužinoti kada bus 12 mėnulio kalendoriaus para? Spausk čia ir pasitikrink Gruodžio mėnesio mėnulio kalendoriuje.
Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.