Keturiolikta mėnulio para

 

14-tos mėnulio paros simbolis yra trimitas. Tai viena iš pačių sėkmingiausių mėnulio dienų. Viską ką šiandien pradėsime lydės sėkmė. Pagal mėnulio kalendorių keturioliktoji mėnesio diena yra pareigos šauksmo diena. Diena tinkama pradėti svarbius darbus, ilgalaikes veiklas. Gera diena įgyvendinti savo sumanymus ir idėjas.

 

Įtaka sveikatai

Aktyvi zona yra žarnynas. Geriau negerti daug skysčių ir vandens. Galimas pasnikas, skrandžio ir žarnyno valymo ritualai. Geras laikas fiziniems užsiemimams, sportui.

 

Maitinimasis

Valgykite šviežius vaisius ir daržoves, rinkitės riešutus ir sūdytus produktus. Venkite saldumynų ir gerkite mažiau vandens.

 

Darbas ir verslas

Nepasikliaukite vienu informacijos šaltiniu, pilnai išnaudokite visas savo žinias ir galimybes. Gera diena siekti paaukštinimo pareigose, algos pakėlimo. Keturioliktoji mėnulio kalendoriaus diena yra viena sėkmingiausių ir stipriausių dienų, taip pat ir darbo strityje.

 

Mėnulis ir aš

Prisiminkite išėjusius, uždekite jiems žvakutė. Per daug nepasinerkite į prisiminimus, tai nesuteiks naudos Jūsų psichologinei būklei. Puiki diena įforminti santykius tiems kurie poroje jau ilgesnį laiką. Taip pat tai geras laikas kurti šeimas tiems kurie buvo susituokę, bet išsiskyrė. Šiomis dienomis žmonės bendrauja kukliai ir droviai todėl įsiklausykite į detales.

 

Neigiami faktoriai

Pasistenkite nesusirgti, nešvaistykite energijos menkaverčiams užsiėmimams.

 

Akmenų aktyvumas

Hiacintas

 

 
title-placeholder

Nori sužinoti kada bus 14 mėnulio kalendoriaus para? Spausk čia ir pasitikrink Gegužės mėnesio mėnulio kalendoriuje.
Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.